Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta todo lo shein de muy buena calidad todo
Color: Burdeos
Price: $141.290
Original Price: $148.290
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 90 g |
| Circunferencia de la cabeza | 56.5 cm |
| Largo | 15.24 cm |
| SKU | sb2410028428912719 |
Author: M***a
Date:
Review: Me encanta todo lo shein de muy buena calidad todo
Color: Burdeos
Author: 5***2
Date:
Review: tal cual en la foto, vale la pena comprarla
Color: Burdeos
Author: c***4
Date:
Review: Creo que bien
Color: Negro
Author: t***4
Date:
Review: perfect I love it
Color: Burdeos
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.